BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmatur 7347275
nr 734 7275
Väggarmatur
blyglas/mässing, Ställbar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:07:02
14/1 15:22:04
100 kr
15/1 19:04:32
Mässing